Гряде масштабне скорочення: хто втратить роботу вже цього року

Економіка  15 вересня 2022 року, 12:05 5138

В Україні почалось скорочення штату чиновників. Загалом у 2022 році планують звільнити близько 30% працівників держустанов.

Таку інформацію озвучив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що процес скорочення вже розпочався. Зараз в міністерствах ведеться так зване функціональне обстеження. Його суть полягає у виявленні застарілих функцій, "які вже ніколи не будуть державою виконуватися в тому об’ємі чи напрямках, в яких виконувалися раніше". Пов’язане це з війною та цифровізацією окремих послуг.

Читайте також:  В Україні порахували зарплату медиків: скільки зараз отримують лікарі та медсестри

"На базі цих функціональних обстежень, які ми робимо також із залученням аудиторів, професійних команд, ми будемо приймати рішення про умови тих або інших функцій, передачу їх на нижчий рівень, в агентства або на місцевий рівень. Це дозволяє нам вже сьогодні говорити про можливість 30% скорочення загалом всього штату чиновників по державі. Не лише в структурі міністерств, але і в структурі інспекцій, центральних органів виконавчої влади тощо по багатьох напрямках", – розповів очільник уряду.

Вже зараз така "оптимізація" призвела до скорочення близько восьми тисяч чиновників. А загалом прем’єр-міністр зазначив, що планують скоротити "десятки тисяч вакансій та чиновників".

Раніше повідомлялось, кому в Україні планують підвищити зарплату.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0