Отримання субсидій: які зміни набирають чинності в жовтні

Економіка  2 жовтня 2022 року, 12:55 2923

З 1 жовтня 2022 року набирає чинності поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України.

Але, незважаючи на це, приймання документів від громадян для призначення субсидій протягом жовтня та листопада все ще здійснюватимуть органи соціального захисту населення. Вони передаватимуть дані для виплат в електронному вигляді до ПФУ. Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України.

Читайте також:  Як оформити субсидію через Дію: покрокова інструкція

Тому протягом останніх двох місяців осені ПФУ лише здійснюватиме виплату житлових субсидій, які призначатимуть органи соціального захисту. Виплати здійснюватимуть усім громадянам, яким призначили субсидії, – незалежно від того, є вони пенсіонерами чи ні.

Куди подавати заяву на отримання субсидії з 1 грудня

Уже з 1 грудня 2022 року подавати заяви на призначення житлових субсидій та пільг можна буде до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду, незалежно від місця проживання.

Такі зміни передбачено постановою Кабміну від 16.09.2022 №1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».

Нагадаємо, що Нафтогаз звернувся до споживачів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0