Україна припинить постачання електроенергії у Європу

Економіка  10 жовтня 2022 року, 21:34 3680

Унаслідок ракетного обстрілу росіянами українських енергетичних об’єктів, Україна припиняє експорт електроенергії у країни Європи з 11 жовтня 2022 року.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко. Він зазначив, що українська електроенергія допомагала Європі заміщати російський газ та підтримувала стабільність європейської енергосистеми.

«Навіть після того, як була зупинена Запорізька атомна електростанція, що більше семи місяців перебуває в російській окупації, Україна виконувала свої зобов’язання перед європейськими партнерами з експорту електроенергії», – йдеться у повідомленні Галущенка.

Читайте також:  Сьогодні із 17 до 22 години людей просять обмежити споживання електроенергії

Сьогоднішні ракетні обстріли, які значно вразили теплову генерацію і електричні підстанції, як зазначають у Міненерго, змушують Україну піти на припинення з 11 жовтня 2022 року експорту електроенергії задля стабілізації власної енергосистеми.

«Саме експорт електроенергії з України допомагав Європі зменшувати споживання російських енергоресурсів. І саме тому росія знищує нашу енергосистему, вбиваючи саму можливість експорту електроенергії з України», — заявив профільний міністр.

Нагадаємо, що необхідно мати в разі відсутності електрики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0