Вихідні на Новий рік та Різдво 2023: чи будуть вони

Економіка  21 жовтня 2022 року, 10:07 22772

Чи будуть вихідні на Новий рік та Різдво 2023 в період війни? Відповідь на це питання спробували дати журналісти видання "РБК Україна".

Офіційного повідомлення від українського уряду про те, чи будуть вихідні на новорічно-різдвяні свята 2023 року поки не прозвучало. Очевидно, що все буде залежати від того, яка ситуація складеться на фронті.

Читайте також:  Новий рік 2023: якої тварини буде, як його зустріти та меню на Новий рік

Журналісти згаданого видання зазначають, що наразі в Україні діє воєнний стан. Якщо його буде продовжено і після 21 листопада, тоді додаткових вихідних на свята не передбачається.

Наразі в Україні всі додаткові вихідні на державні свята скасовані ще з березня 2022 року. Новий рік 2023 святкуватимуть із суботи на неділю. Для людей із традиційним п’ятиденним робочим тижнем це буде неробочий день, але додаткового вихідного в понеділок не буде.

Схожа ситуація і з Різдвом 2023. Свято відзначатимуть у суботу, але додаткового вихідного 9 січня так само не передбачається.

Дуже важливим моментом є те, що нормативи стосуються в першу чергу державних установ та організації. Водночас приватні компанії можуть встановлювати свій графік вихідних на новорічно-різдвяні свята 2023 року.

Відзначимо, що раніше Синод Православної Церкви України дозволив проводити різдвяні богослужіння 25 грудня. Також названо умову, при якій це можна робити.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0