Плюс 900 гривень на місяць: хто з українців отримає таку допомогу

Економіка  22 жовтня 2022 року, 03:15 7833

Три тижні тому, тобто з 1 жовтня 2022 року, в Україні було збільшено розмір допомоги громадянам, які прихистили внутрішньо переміщених осіб.

Програма "Прихисток" передбачає для осіб, які на безоплатній основі прихистили в себе ВПО, певну компенсацію за компослуги. Наразі сума виплати складає 900 гривень за кожну особу на місяць. Попередній показник складав 450 гривень.

Збільшення суми допомоги стало можливим завдяки оновленому Меморандуму про співпрацю, який від імені Уряду уклав Мінрегіон із Товариством Червоного Хреста України.

Читайте також:  По 13 тисяч на особу: жителі 12 областей отримають допомогу від УВКБ ООН

Важливим моментом є те, що гість забов’язаний зареєструватись, як ВПО. Це обов’язкова вимога для отримання компенсації.

Як отримати компенсацію власнику приміщення?

  • Зареєструвати своє житло на "Прихистку".
  • Не пізніше наступного дня подати заяву до органів місцевого самоврядування (виконавчого комітету), вказавши ім’я та по-батькові кожної з розміщених осіб та додаючи копії документів, що посвідчують їх особи.
  • Звернутись до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради за місцем розташування жилого приміщення для отримання грошової допомоги.
  • Виплата здійснюється у безготівковій формі за вказаними у заяві банківськими реквізитами до 20-го числа наступного місяця за умови відсутності заборгованості по комуналці власника жила.

Раніше повідомлялось, що з 20 жовтня українці можуть отримувати нову допомогу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0