Заборонено під час воєнного стану: для українців озвучили важливу інформацію

Економіка  27 жовтня 2022 року, 07:41 4348

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України озвучило важливу інформацію для українців. У відомстві зазначають, що до них часто звертаються громадяни, яким приходять попередження від надавачів комунальних послуг та електропостачання про відключення за несплату.

Мова про відключення газу, електрики, гарячої води.

"Є навіть випадки, коли громадян залякують виселенням із житла за комунальні борги", – зазначають в Мінреінтеграції.

Читайте також:  Чи подорожчає електроенергія з 1 листопада для населення

У міністерстві чітко зазначили, що у період дії воєнного стану в Україні забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі. Така вимога діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 № 206.

Ще одна важлива інформація – планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг (постанова НКРЕКП від 01.03.2022 № 335), також призупинені.

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України попросили надавачів послуг з розумінням ставитися до громадян, які в скрутному становищі не можуть погасити борги за комунальні послуги.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0