Тариф на газ для населення може зрости: коли саме

Економіка  27 жовтня 2022 року, 09:44 1869

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев каже, що в Україні тарифи на газ є "невиправдано низькі".

Видання "На пенсії", із посиланням на слова Гетманцева, сказані під час бізнес-форуму "Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: виклики воєнного часу", повідомило, що тариф на газ може бути переглянутий вже після завершення поточного опалювального періоду.

Читайте також:  Чи збільшиться платіжка за газ цієї зими: порівняння цін

У найближчі місяці ціна на блакитне паливо залишиться сталою і не змінюватиметься. Про це вже неодноразово декларувала влада.

"ПСО (механізм покладання спеціальних обов’язків) – це принципова позиція президента, принципова позиція уряду, яку ми виконаємо, ті обіцянки, які брали перед людьми – до кінця опалювального сезону не змінюватимемо тарифи. Тому до квітня тариф не буде змінено. Після квітня є підстави говорити про те, що ціни на газ потрібно міняти", – зазначив нардеп.

На думку народного депутата, фіксований тариф на газ для побутових споживачів на рівні 7,99 гривні за кубометр – це "дешево".

До слова, компанія Нафтогаз встановила тариф на блакитне паливо для населення на рівні 7,96 грн за м.куб. Такою вона буде до 1 травня 2023 року. До того ж є змога отримати додаткову знижку у розмірі 1% в наступному місяці за сплату до 15 числа в особистому кабінеті або чатботі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0