До 6 тисяч гривень в АТБ, Сільпо, деяких аптеках та АЗС: роз’яснення, де отримати гроші

Економіка  22 грудня 2022 року, 12:20 1005

Міністерство соціальної політики України на своєму сайті опублікувало інформацію, де громадяни мають змогу отримати пенсії та інші соціальні виплати. Заступник Міністра соцполітики Віталій Музиченко підкреслив, що держава під час війни спрощує отримання ряду виплат. Гроші можна отримати на касах деяких супермаркетів, АЗС та аптек.

Таке спрощення робиться для того, щоб українці мали змогу отримати виплати не тільки в банківських установах. Адже не кожен населений пункт України має розвинену банківську інфраструктуру. Тому було вирішено, що кошти можна отримати й через каси торгових мереж.

Читайте також:  Кошти мають повернути на картку: ПриватБанк оприлюднив важливе повідомлення

"При розрахунку карткою можна отримати готівку зі свого рахунку. Ви можете в магазині, в якому обслуговуєтеся, купуючи, замовити до 6 тисяч гривень одноразову виплату коштів. І це відбувається без комісії. Це сервіс, який набув поширення і розвивається якраз у період війни", – пояснив заступник міністра.

Також на сайті мінсоцполітики оприлюднили перелік точок, де можна отримати гроші.

До 6 тисяч гривень:

  • у супермаркетах Сільпо, АТБ, NOVUS, FOZZY, ФОРА, VARUS, АШАН, ЛОТОК, ТОЧКА, THRASH! ТРАШ!, Свій Маркет, Torba, КОЛО, WINETIME Посад, ДЕЛВІ;
  • у аптеках Біла Ромашка, Аптека Доброго Дня, Подорожник, АНЦ (а також Шара, Копійка, Благодія), Аптека оптових цін, Сальве, Аптека 9-1-1, Мед-сервіс, Вітамін, 1 Соціальна Аптека;
  • в інших місцях, таких як Епіцентр, PROSTOR, Фокстрот, Шик і Блиск, MasterZoo, ДНІПРО-М.

До 2 тисяч гривень у супермаркетах СІМ23.

До 500 гривень – на касі ROSHEN та БРСМ-Нафта.

Раніше повідомлялось, скільки тепер можна зняти готівки у банкоматах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0