Які тарифи на газ у січні 2023: хто заплатить майже 10 гривень за кубометр, а хто дешевше

Економіка  2 січня 2023 року, 05:56 9325

Дев’ять газопостачальних компаній оприлюднили тарифи на газ у січні 2023 року. Якщо порівнювати із попереднім місяцем, то вони залишились на тому ж рівні. Далі розповідаємо, хто заплатить за блакитне паливо 7,7 грн за кубометр, а хто – майже 10 гривень.

Якщо проаналізувати тарифи, то їх можна поділити на три групи:

  • ті компанії, які запропонували ціни до 8 гривень за кубометр,
  • компанії із пропозицією в межах 8 гривень за куб,
  • та одна компанія із пропозицією в майже 10 гривень.

Читайте також:  До 31 березня: Нафтогаз повідомив українців про зміни

Наразі найнижчу ціну встановила ТОВ "Еру Людям". Її пропозиція – 7,7 грн за 1 м куб. Далі йдуть "Енерджі Трейд Груп" (7,799 грн), Нафтогаз України (7,96 грн), "Прикарпат Енерго Трейд" (7,98 грн) та "Полтавагаз Збут" із ціною 7,99 грн.

Повний список пропозицій можна переглянути на інфографіці нижче. Лише зазначимо, що найвища ціна у січні 2023 року у ТМ "СвітлоГаз" – 9,99 гривень за кубометр.

Тариф на газ січень 2023

Інфографіка видання "ГазПравда" (gazpravda.com.ua)

Тут варто наголосити, що переважна більшість споживачів отримають наразі газ від компанії Нафтогаз України. Тобто, українці у переважній більшості заплатять у січні за ціною 7,96 грн за кубометр. До речі, вона є незмінною вже тривалий час.

До всіх наведених вище цін за газ, потрібно ще буде платити за транспортування (розподіл) блакитного палива. А в різних регіонах України вартість розподілу відрізняється.

Важливим нюансом є те, що згадані тарифи дію в межах так званих річних пропозицій. Водночас може виникнути момент, коли при приєднанні нового клієнта компанія запропонує йому сплачувати за місячним тарифом, що відрізняється від річного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Insekt 03.01.2023, 10:21
Коментар очікує модерацію