Робота 2023: які вакансії матимуть попит цьогоріч

Економіка  12 січня 2023 року, 12:09 2522

Війна призвела до втрати роботи великої кількості українців. Безробіття набуло величезних масштабів.

Експерт розповіла, що буде з ринком праці у 2023 році та які фахівці будуть затребуваними.

Кар’єрний консультант Тетяна Пашкіна зазначила, що робити довгострокові прогнози дуже важко, адже незрозумілий розвиток війни надалі.

Читайте також:  Тимчасовий підробіток: кого шукають та скільки можна заробити

"Більш активні бойові дії чи віялові відключення дуже впливають на ринок праці. Від того, що буде з постачанням електроенергії та чи буде повний блекаут, залежить хоча б квартальний тренд на ринку праці", – зазначила експерт.

Фахівець наголосила, що глобально ринок праці в Україні не зміниться у 2023 році.

"Великі сфери, які затребувані роботодавцями, продажі, адмінперсонал, логістика, маркетинг – досі залишилися в попиті. Вони тільки помінялися місцями, але до них не додалися жодних нових сфер і не відпало старих. Подібна тенденція збережеться (у 2023 році – ред.)", – каже Тетяна Пашкіна.

Стосовно того, які вакансії матимуть попит цьогоріч. Передбачається, що після початку відбудови будуть потрібні будівельники всіх класів та спеціальностей, якості, стажу і так далі. Ймовірно, збільшиться кількість працівників психологічної сфери.

Також Тетяна Пашкіна зазначила, що великим залишиться попит на консультантів, продавців, менеджерів, різноробів, слюсарів, двірників, лікарів, вчителів тощо. Ці фахівці завжди потрібні.

Також буде попит на роботу онлайн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0