Тимчасовий підробіток: кого шукають та скільки можна заробити

Економіка  10 січня 2023 року, 09:47 2329

Чимала кількість українців шукають тимчасовий підробіток. Адже зарплати громадян під час війни знизились. Такі дані наводить Нацбанк.

"Війна змусила багатьох українців шукати можливості додаткового заробітку, адже за даними НБУ, протягом 2022 року зарплати українців скоротилися на 25-50%. Найбільше варіантів підробітку, за даними сервісу "OLX Робота", у будівельній та транспортній сферах. А от найвищу зарплату без досвіду роботи отримують далекобійники", – йдеться у дослідженні сервісу "OLX Робота".

Читайте також:  Влада звернулась до переселенців із проханням

Найбільше варіантів для підробітку було у будівельній галузі (для різноробочих). Оплата праці тут складає в межах 7,5 тисяч гривень.

Знайти підробіток можна також у транспортній галузі. Водії можуть розраховувати на заробіток до 18,5 тисяч гривень.

Доволі багато пропозицій підробітку й у сфері клінінгу. Так, прибиральниці в середньому могли отримувати 3,5 тис. грн на тимчасовій роботі, а доглядальниці 4,5 тис. грн.

Найбільше роботу на тимчасову та неповну зайнятість пропонують у Київській, Дніпропетровській, Одеській, Львівський та Харківській областях.

"Найбільшу заробітну плату без досвіду пропонували далекобійникам – 38,5 тис. грн, майстрам з ремонту – 31 тис. грн та фасадникам – 30,5 тис. грн. Також не відставали у розмірі платні працівники неробітничих спеціальностей. Так, рієлторам без досвіду готові були платити за місяць роботи – 30 тис. грн, а няня могла отримати 28,5 тис. грн", – повідомили аналітики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0