Почалась з 9 січня: українцям розповіли, як у 2023 році отримати 6660 гривень допомоги

Економіка  23 січня 2023 року, 05:03 26459

В Україні з 9 січня 2023 року знову почали працювати пункти реєстрації, де можна подати заявку на отримання грошової допомоги від УВКБ (Управління Верховного комісара ООН у справах біженців) ООН. Мова про виплату 2220 гривень впродовж трьох місяців. Тобто, загальна сума допомоги складе 6660 гривень на одну особу.

Як інформує благодійний фонд "Право на захист", отримати виплати можуть ті громадяни, які підпадають під критерії отримувачів допомоги. Якщо коротко, то заявки приймаються як від ВПО, так і від тих, хто постраждав від воєнних дій або тих, хто повернувся з-за кордону на постійне місце проживання. По допомогу можуть звертатись ті родини, які раніше не отримували виплати від інших організацій та мають дохід менший за 5400 гривень на особу.

Читайте також:  Зможуть отримати 18 тисяч гривень: нові виплати біженцям із України

На сайті БФ "Право на захист" перелічені наступні категорії отримувачів:

Виплати 6660 гривень допомоги у 2023 році

Скріншот із сайту БФ "Право на захист"

Для усіх трьох категорії діють наступні критерії вразливостей:

  • родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше).
  • родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.
  • родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання та ін.
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Адреси пунктів збору даних подані на сайті www.r2p.org.ua Тут же міститься перелік документів, які потрібні для реєстрації.

Перелік документів, які потрібні для реєстрації

Скріншот із сайту БФ "Право на захист"

У разі позитивного розгляду заявки, сума буде зарахована главі сімейства та відразу за 3 місяці. Отримати гроші можна як через банківський рахунок, так і через Western Union.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Іванка 23.01.2023, 20:22
Коментар очікує модерацію