Нафтогаз запровадив нововведення у двох областях

Економіка  30 січня 2023 року, 07:45 9034

Газопостачальна компанія Нафтогаз України запровадила нововведення для споживачів з двох областей України. У Дніпропетровській та Харківській областях місцеві газові товариства переходять до групи Нафтогазу.

На офіційному сайті міститься лише коротке повідомлення: "У зв’язку з переходом АТ "Харківгаз" та АТ "Дніпрогаз" до групи НАК "Нафтогаз України" сервіси обліку та оплати використаного газу для абонентів цих компаній будуть надаватись ГК "Нафтогаз України".

Читайте також:  Як тепер передавати показники: Нафтогаз повідомив споживачів про зміни

Частину споживачів така інформація застала зненацька і в них виникли питання. Дехто не розуміє термінів переходу, дехто не розуміє, куди тепер передавати показники лічильника та кому платити. Є й інші зауваження. Чимало з них адресовані Нафтогазу в соцмережі Фейсбук.

Що пишуть споживачі в соцмережі:

  • Дехто не розуміє, з якого числа відбувся перехід, оскільки в "загальному" тексті нічого про це не сказано. Згодом було опубліковане уточнення, що нововведення запроваджено з 23 січня.
  • Питають, чи будуть працювати сервіс 104.ua? Відповідь компанії Нафтогаз – ні,  для абонентів АТ "Харківгаз" та АТ "Дніпрогаз" сервіс не працюватиме.
  • Як бути з коштами, сплаченими наперед за транспортування, чи бува не "згоряють" вони? Попередня відповідь, що переплата зберігається, але згодом було опубліковане доповнення із пропозицією звернутись за роз’ясненням до облгазу.

Одна зі споживачок питає, як бути ще із травневою переплатою за газ, що тепер взагалі робити після чергового нововведення? На це Нафтогаз відповів, що вони радять звернутись до попереднього постачальника з письмовою заявою. Наразі відсутній будь-який механізм автоматичного перекидання від попереднього постачальника до нового.

Також у дописі міститься роз’яснення, куди тепер передавати показники лічильника.

Раніше Нафтогаз повідомив про зміни, які діятимуть до 31 березня 2023 року.

Джерело: Нафтогаз, зміни, оновлення, газ, передати показник
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Марфя 30.01.2023, 14:54
А коли повернуть переплачнюені кошти за травень,червень. Документи заяви оформлені в липні?