В Укренерго повідомили про наявну ситуацію з електроенергією

Економіка  5 лютого 2023 року, 14:56 20658

В Україні поступово зростає споживання електроенергії через посилення морозів. Більш стрімке зростання очікується із початком робочого тижня.

Про це повідомляється в пресслужбі "Укренерго".

Читайте також:  Які області отримують найбільше електроенергії: пояснення Укренерго

Дефіцит електроенергії дещо зменшився завдяки збільшенню виробництва, проте досі зберігається на суттєвому рівні. Наявний обсяг виробленої електроенергії ще недостатній для покриття споживання у повному обсязі.

Повідомляється, що вироблена електроенергія розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення. При цьому у Київській та Одеській областях є мережеві обмеження.

Ліміти споживання доведені до всіх областей. Проте обмеження будуть діяти, за виключенням Київської та Одеської, лише на період з 16:00 до 20:00. В інший час доби обмеження споживання застосовувати не планується.

На жаль, через масштабну аварію на одній з підстанцій НЕК "Укренерго", в Одесі та прилеглих районах продовжують діяти аварійні відключення.

Фахівці розробляють резервні схеми заживлення Одеси та прилеглих районів.

В Укренерго повідомили, що причиною дефіцитою є наслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджені електростанції (генеруючі потужності) та високовольтна мережа. 13 ракетних та 15 дронових атак завдали значних пошкоджень об’єктам високовольтної мережі та електростанціям.

В компанії зазначили, що після ремонту в мережу повернулись два блоки на теплових електростанціях. Водночас один блок виведено в аварійний ремонт. Також протягом майже всієї доби відбувається імпорт електроенергії з інших країн.

Нагадаємо, що обленерго опублікувало новину для споживачів. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0