Депутати думають над новими штрафами для водіїв: за що хочуть карати

Економіка  15 лютого 2023 року, 11:02 649

Для українських водіїв можуть запровадити нові штрафи. Карати пропонують за порушення правил безпечного перевезення тварин в автомобілях.

Народні депутати Олександр Юрченко та Антоніна Славицька зареєстрували у Верховній Раді проєкт закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безпечного перевезення тварин в транспортних засобах".

Читайте також:  В Україні будуть за новими правилами перевіряти водіїв на стан сп’яніння

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що проєкт закону розроблено з метою забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні. Основними його завданнями є забезпечення безпеки водія та пасажирів транспортних засобів при перевезенні тварин. Встановлення відповідальності за порушення правил перевезення тварин в транспортних засобах.

Проєктом акту пропонується зобов’язати водіїв здійснювати перевезення в транспортних засобах тварин у спосіб, що не заважає керуванню транспортним засобом та дотримання водієм правил дорожнього руху. Пропонується встановити адміністративну відповідальність за порушення правил перевезення тварин.

Депутати у пояснювальній записці також зазначають, що нерідко саме домашні улюбленці стають винуватцями дорожньо-транспортної пригоди. Щоб уникнути цього слід більш серйозно підходити до безпечного перевезення тварин. Спостерігається практика, "коли під час керування транспортним засобом водії тримають на колінах, на руках або в руках собак невеликих порід".

"Але, тварина може відволікати водія, заважати керуванню", – пояснюють народні обранці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0