Оплата рахунку і довідка: Нафтогаз опублікував інформацію про особистий кабінет

Економіка  18 лютого 2023 року, 08:30 53460

Газопостачальна компанія Нафтогаз України опублікувала інформацію для споживачів про особистий кабінет. Завдяки цьому сервісу споживачі можуть отримати рахунок і оплатити його, або ж отримати акт звірки.

У Нафтогазу кажуть, що споживачам варто зареєструватися в особистому кабінеті. Наразі ж ним користуються понад 3 мільйони українців.

Аби зареєструватись, потрібно перш за все зайти на сайт gas.ua. Там обрати розділ "Особистий кабінет" і почати реєстрацію. Далі треба ввести 9-значний номер особового рахунку і перші три літери прізвища. Якщо споживач не знає свій номер особового рахунку, то його можна знайти на платіжці.

Читайте також:  Звертаємо увагу: Нафтогаз звернувся до споживачів через нові платіжки у 2023 році

Після цього варто обрати спосіб реєстрації. В Нафтогазі кажуть, що їх є декілька. Зокрема, зареєструватись можна через Фейсбук, Google, за допомогою електронної пошти або за номером телефону. Тут все залежить від того, що більш зручно для споживача.

Наступний крок – створити пароль. Але він обов’язково має складатися мінімум із 8 символів, містити великі та малі латинські літери, а також цифри. Після цього необхідно пройти додаткову верифікацію за мобільним номером – і все, особистий кабінет від Нафтогазу створено.

Також в особистому кабінеті можна отримати довідки про пільги, субсидії, стан рахунку. А ще переглянути всю історію оплат і споживання. Тому цей сервіс пригодиться не лише для того, аби переглядати та сплачувати рахунки. Послуг там є кілька.

До речі, раніше Нафтогаз опублікував інформацію про нові рахунки за газ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Віктор 19.02.2023, 02:30
Вже зареєструвався і оплачую регулярно при наявності коштів через Приват 24. Пропоную відмовитись від паперових повідомлень про оплату, адже якщо це зроблять 3 млн. Споживачів то це буде солідна економія паперу.19.02.2023 р.