Ця послуга безкоштовна: Нова пошта запровадила легке повернення посилок

Економіка  14 березня 2023 року, 11:11 4788

Нова пошта повідомила про зміни, які в березні запровадили в компанії. Йдеться про нову послугу "Легке повернення".

Тепер якщо отриманий товар не підійшов, то українці зможуть запросто його повернути. То того ж, платити за повернення посилки покупцю більше не потрібно. Ця послуга безкоштовна. Достатньо оплатити вартість доставки товару, а послуга "Легке повернення" вже включена у тариф.

Для цього, як пояснили в Новій пошті, треба в мобільному застосунку відкрити розділ "Мої відправлення", далі обрати отриману посилку, яку бажаєте повернути.

Читайте також:  Українці не можуть відправити і отримати посилки Новою поштою. Стався масштабний збій

Наступний крок у рядку "Керувати посилкою" треба вибрати послугу "Легке повернення" і вказати причину повернення із запропонованого в мобільному застосунку переліку.

Покупець отримає накладну і за нею може відправити посилку Новою поштою назад продавцю. Однак у компанії наголосили, що перед цим необхідно обов’язково зв’язатися з продавцем, аби погодити повернення товару і коштів.

У Новій пошті також зазначили, що ця послуга обмежена в часі. Скористатись "Легким поверненням" можна впродовж 14 днів після отримання товару і посилка не має перевищувати 30 кг. Крім того, відправник може заблокувати цю послугу для отримувача.

Нагадаємо, нещодавно Нова пошта звернулась до українців із попередженням.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0