Почнеться вже із сьогоднішнього дня: Нафтогаз повідомив важливу інформацію

Економіка  20 березня 2023 року, 07:37 191709

Газопостачальна компанія Нафтогаз України зазначила, що відсьогодні, 20 березня, Укрпошта почне доставляти паперові квитанції за спожитий у лютому газ.

Ті споживачі, які звикли очікувати паперові квитанції й тільки після того оплачувати за блакитне паливо, отримати знижку в один відсоток не зможуть. Адже для цього потрібно було "закрити" ще платіжку до 15 числа. Тому Нафтогаз рекомендує подумати й "обзавестись" особистим кабінетом споживача.

Читайте також:  Зробіть фото та не панікуйте: Нафтогаз звернувся до споживачів через неприємну ситуацію

Загалом способів отримати нову квитанцію є кілька: це і чатботи найпопулярніших в Україні месенджерів, і особистий кабінет споживача, і через електронну скриньку. А буквально нещодавно Нафтогаз України анонсував цю можливість у терміналах ПриватБанку.

Так само є кілька способів оплатити за газ.

Варто відзначити, що останнім часом споживачі у своїх дописах вказують на неправильно виставлені рахунки. Мовляв, вони передають нові показники, а їх не враховують. Натомість нараховують зовсім інші об’єми спожитого блакитного палива.

Зазвичай газопостачальна компанія реагує на такі скарги рекомендацією звернутись до облгазу. Адже вони відповідальні за прийом показників лічильника. Там би мали провести корегування і передати оновлені дані до Нафтогазу.

"Після того, як ми отримаємо ці дані, за Вашим особовим рахунком буде здійснено перерахунок, але у наступному місяці після місяця отримання скорегованих об’ємів", – зазначає Нафтогаз України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0