Жителі трьох областей можуть отримати грошову допомогу: хто саме

Економіка  20 березня 2023 року, 09:06 10215

Українців продовжують підтримувати фінансово. Наразі фонд "Єдність" за майбутнє" оголосив про допомогу коштами для жителів трьох областей, а саме Запорізької, Харківської та Донецької.

Претендувати на виплати можуть громадяни з-поміж ВПО, а також місцеві жителі, які належать до критеріїв вразливості. Мова про тих, котрі отримали травми чи поранення внаслідок бойових дій, які втратили житло через війну (або це житло частково знищене і потребує відновлення), які є одинокими матерями чи батьками з неповнолітніми дітьми, які потребують дорогого лікування, втратили роботу та ін.

Читайте також:  Покращення з 1 квітня: для українців озвучили приємну новину

Фонд наголошує, ще поки немає можливості допомогти всім потребуючим, тому є пріоритетні категорії. Їх перелік опублікований на сайті www.ednist-fond.com.ua

Від сім’ї приймають лише одну заявку, заповнювати її повинен дорослий.

"Багатоцільова грошова допомога надається на основі оцінки вразливості, яка здійснюється на індивідуальній основі, базуючись на наданій інформації та підтверджуючих документах. Будь ласка, надайте максимально детальну інформацію стосовно Ваших складних життєвих обставин", – зазначають у фонді.

Анкета для заповнення заявки на багатоцільову грошову допомогу була відкрита 17 березня (www.ednist-fond.com.ua). Організатори зможуть прийняти не більше 700 заявок, після чого анкета буде закрита.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Марія 24.03.2023, 06:11
Коментар очікує модерацію