Які продукти подорожчають перед Великоднем: що купити вже зараз, щоб зекономити

Економіка  23 березня 2023 року, 08:57 4585

Перед великими святами в Україні традиційно дорожчають продукти, які найбільше купляють. Великдень – не виключення. Тому ми розповідаємо, що варто купити вже зараз, адже перед великим святом вартість помітно зросте.

Найперше перед Пасхою подорожчають яйця. Адже їх купують у значних кількостях не тільки для писанок, а й для випікання пасок та іншої здоби.

Читайте також:  Чи буде вихідним понеділок після Великодня

Оскільки Великдень у 2023 році вважається раннім, то ціни на свіжі овочі, з яких традиційно готують салати, будуть "кусатись". На прилавках овочі будуть парникові. Мало того, що це сезонний фактор, так ще і свято "підігріває" до них інтерес і, відповідно, ціну.

Звісно, подорожчає і м’ясна продукція. Але якщо яйця і продукти не накупуєш про запас, адже вони мають бути свіжими, то на м’ясі можна трохи зекономити й придбати його зараз. Адже буженину та пікницю (ковбасу) можна поставити у холодильник і вони чудово збережуться до Великодня.

Ну і не забуваємо про інші, здавалося б, дрібнички – великодні прикраси, присипки, декор для кошиків… Можна спрогнозувати, що перед самим святом все це подорожчає.

Раніше видання розповідало про стрімке подорожчання цибулі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0