Суттєві зміни для військових: що запропонувала депутатка

Економіка  24 березня 2023 року, 10:23 565
Суттєві зміни для військових: що запропонувала депутаткаФОТО: Всім

Галина Третьякова, голова комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, озвучила ідею замінити довічні пільги для демобілізованих військовослужбовців на стипендії, які вони отримуватимуть впродовж 2-3 років.

Депутатка зазначила, що, мовляв, "існує велика проблема з пожиттєвими пільгами учасників бойових дій, які у свій час передбачили політики в чинному законодавстві без урахування спроможності державного бюджету". За словами Третьякової, низка цих пільг не працює.

Читайте також:  Інструкція, як оформити субсидію на оплату комунальних послуг

"Навіть у мирний час таку кількість пільг бюджет держави компенсувати не може", – сказала вона.

Тому депутатка заговорила про зміни. Пропонує провести опитування самих військових, що саме в першу чергу вони потребують після демобілізації, яку підтримку та сервіс очікують.

А ще Галина Третьякова хоче "неробочі пільги" замінити на те, що дійсно потрібно військовим після демобілізації. Вона зазначила, що це житло, державна фінансова підтримка на період адаптації до мирного життя, реабілітація, відпустка, на яку в бюджеті також мають бути передбачені кошти, сприяння держави в досягненні захисниками економічної незалежності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0