Українці зможуть самостійно зменшити суму в платіжках: Нафтогаз зробив важливе повідомлення

Економіка  26 березня 2023 року, 12:22 36059

Починаючи з 20-х чисел березня 2023 року, побутовим споживачам почали приходити паперові платіжки за газ. Багато громадян здивуються, коли бачать рахунки, але в компанії "Нафтогаз" вирішили трохи обнадіяти і розповісти, як зменшити щомісячний платіж.

Важливо знати, що громадяни, які встигнуть сплатити комунальні рахунки до 15 числа місяця, можуть отримати знижку у розмірі 1% від усієї суми. Здається, що це дуже мало, але на практиці це може бути чимала сума.

Про це повідомляє пресслужба компанії "Нафтогаз".

Читайте також:  Споживачам не слід панікувати: Нафтогаз оприлюднив важливе пояснення

Споживачі, які звикли отримувати паперові квитанції і лише після їх отримання оплачувати використаний газ не зможуть отримати знижку. Тому в "Нафтогазі" рекомендує придбати особистий кабінет споживача.

Отримати нову квитанцію за газ можна через: чати популярних в Україні месенджерів – вайбер, телеграм, особистий кабінет споживача та через електронну скриньку.

А нещодавно подібна нагода з’явилася і в терміналах "ПриватБанку".

Нагадаємо, що потрібно встигнути до 28 березня: для українців озвучили важливе нагадування. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Марія 26.03.2023, 14:29
Я кожний місяць плачу до 10 числа, но ні одного разу не отримала 1% знижки. А ще більше. Помилково перерахувала кошти на чужий о.р., но адреса моя, просила перевести цю суму по вказаному адресу й квитанцію послала на сайт, но до сих пір ніякогjо результату.