Звертаємо вашу увагу: Нафтогаз зробив важливу заяву через запроваджене нововведення

Економіка  27 березня 2023 року, 07:37 50397

Газопостачальна компанія Нафтогаз України оприлюднила заяву стосовно запровадженого нововведення. На офіційному сайті компанія зазначила, що споживачі, які є клієнтами "Криворіжгазу" та "Харківміськгазу", тепер користуватимуться сервісами Нафтогазу.

Наголошується, що кожного місяця із 1 по 5 число потрібно передавати показники газового лічильника. Зробити це можна через чатботи або з допомогою особистого кабінету.

"Звертаємо вашу увагу, що будь-які інші сервіси обліку не є коректними та працювати не будуть", – зазначає Нафтогаз України на своєму офіційному сайті.

Читайте також:  Відтепер доступно всім: Нафтогаз оголосив про велике нововведення

Варто відзначити, якщо почитати коментарі в профілі компанії Нафтогаз в соцмережі Фейсбук, то там значна кількість звернень саме через проблеми передачі показників лічильника. Багато споживачів нарікають, що передають одні об’єми спожитого блакитного палива, а їм приходять платіжки із невідповідними нарахуваннями.

Зазвичай газопостачальна компанія просить звернутись в особисті повідомлення і там намагається вирішити питання. Частину звернень переадресовуються до відповідних облгазів (операторів ГРМ), адже вони відповідають за прийом показників лічильника.

Раніше повідомлялось, що нові рахунки за спожите блакитне паливо Нафтогаз вже сформував й Укрпошта почала їх доставляти.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0