Депутати скасували податки на імпорт товарів для потреб оборони

Економіка  11 квітня 2023 року, 08:43 495

Верховна Рада ухвалила закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) та митом операцій з постачання/ввезення товарів для потреб безпеки і оборони у період воєнного стану.

Про це заявив перший заступник керівника Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк у Telegram.

Читайте також:  Деякі українці мають сплатити податки за машини, які купили протягом п’яти років

Прийняття відповідних законопроєктів № 9061 та № 9062 в цілому підтримали 317 та 316 нардепів.

"Ідея: звільнити від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України товарів, що належать Міноборони, ЗСУ, а також іншим утворенням відповідно до законів України військовим формуванням, розвідувальним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, на які покладено функції із забезпечення оборони держави, поміщені у митний режим переробки за межами митної території України, та/або продуктів їх переробки, які повертаються на митну територію України у митному режимі імпорту після ремонту та/або обслуговування", – пояснив Железняк.

За його словами, також пропонується звільнення від оподатковування ПДВ операцій з постачання послуг пов’язаних з програмним забезпеченням військового призначення, міжнародна передача якого підлягає державному контролю.

Джерело: Мінфін
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0