Деяким українцям заднім числом дадуть орієнтовно по 1000 гривень

Економіка  1 травня 2023 року, 04:55 41583

Вже через місяць українці отримають доплати. При чому виплати будуть за квітень, травень і червень. Заднім числом доплати отримають працюючі пенсіонери, які з моменту виходу на заслужений відпочинок або з моменту попереднього перерахунку здобули додаткові 24 місяці робочого стажу.

Щодо суми, то можна орієнтуватись на близько тисячу гривень тим українцям, які мають 35 років стажу і зараз отримують пенсію у розмірі 5800 гривень. Але загалом тенденція така: чим більша пенсія – тим більші доплати, чим менша пенсія – тим менше дадуть і зараз.

Читайте також:  Гроші дадуть відразу за три місяці: для українців озвучили приємну новину

Чому в червні доплати будуть за квітень і травень? Річ у тім, що потрібно дочекатись даних про сплачені внески у першому кварталі поточного року. А їх Пенсійний фонд отримає у другій половині травня. Відповідно, доплати вийдуть заднім числом, а також включатимуть червень.

Фактично, перерахунок був у квітні, але і за квітень, і за травень громадяни отримають ще "стару пенсію". А вже із червня – у повному розмірі згідно з новими розрахунками.

Зараз найбільше працюючих пенсіонерів серед лікарів та держслужбовців. А загалом серед українців 2,7 мільйона таких осіб, що отримають пенсію та продовжують працювати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Споглядач 16.05.2023, 13:48
Коментар очікує модерацію
Пенсіонер 01.05.2023, 07:25
Що за логіка? Працюють - значить мають додаткове до пенсії джерело. Більше бідують непрацюючі пенсіонери. Але їх не підтримують такою допомогою. Дивно.