Тільки сьогодні й ще два дні: обленерго звернулось із попередженням

Економіка  1 травня 2023 року, 07:02 82093

Обленерго звернулось до споживачів з нагадуванням про необхідність передати показники лічильника електроенергії. Адже, згідно з розкладом, зробити це потрібно в останні два дні місяця та три перші дні наступного. Відповідно, у травні передати показники за квітень можна ще сьогодні, 1 числа, та у два наступні дні (2 та 3 травня).

Звісно, це не означає, що в решту днів місяця показники не приймуть. Зовсім ні. Але попередження від обленерго ґрунтується на необхідності передачі показників лічильника у визначені 5 днів для коректного нарахування суми до сплати.

Читайте також:  Чи відключатимуть знову світло: українців попереджають про можливий дефіцит електроенергії

Один із найлегших способів передати показники лічильника електроенергії – через чатбот. Закарпаттяобленерго повідомляє, що можна обрати будь-який: Телеграм, Вайбер чи Facebook Messenger.

Загалом алгоритм дій наступний:

  • Оберіть зручний для вас месенджер.
  • Приєднайтесь до нього, додайте особовий рахунок (рахунок містить 9 цифр і подивитись його можна у квитанції за спожиту електроенергію).
  • Пройдіть процес підтвердження, під час якого потрібно буде вказати номер лічильника.
  • Далі передайте показник – всі цифри, але без дробової частини (зазвичай вона відділена комою або червоним кольором віконечка).

Відзначимо, що процес підтвердження особового рахунку потрібно проходити тільки один раз. Надалі можна передавати виключно показники.

Раніше інтернет-видання PMG.ua розповідало, скільки заплатимо за електроенергію у травні 2023 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ольга 03.05.2023, 12:29
Коментар очікує модерацію