Уже з 3 травня: один з мобільних операторів повідомив про зміни у тарифах

Економіка  2 травня 2023 року, 10:02 36849

Мобільний оператор lifecell оголосив про зміни в умовах надання послуг в деяких тарифних планах. Відомо, що нововведення наберуть чинності з 3 травня 2023 року.

Пресслужба lifecell повідомила, що змінюються умови надання пакету послуг на 1 день.

Йдеться про тарифи: "Platinum Лайф", "Platinum Лайф 2020", "Лайфхак PLATINUM", "Пільговий", "Залізна Двадцятка", "БОМБА", "Комфорт", "Лайфхак Контракт", "Platinum Контракт", "Зручний", "BiP Жара", "BiP Жара Плюс", "Platinum Лайф. Регіон 2020", "Platinum 2019", "Premium Contract" з пакетом послуг Premium Exclusive, "Premium Contract" з пакетом послуг Premium, "Premium Exclusive", "Premium", "Platinum Plus", "Ізі Лайф".

Читайте також:  Хто заплатить за газ 7,70 грн за кубометр, а хто – майже 10 грн: нові ціни на травень

Відзначимо, що нарахування пакету послуг на 1 день є автоматичним та здійснюється в день, коли настає дата оплати пакету послуг на 4 тижні або 30 днів, але на рахунку виявляється недостатньо коштів.

Що включатиме пакет послуг на 1 день:

  • 500 мегабайтів інтернету та 50 хвилин на всі номери по Україні (міські, мобільні, Лайфселл). Вартість становить 20 гривень на день.
  • Якщо на рахунку менш як 20 грн, пакет послуг включатиме 100 мегабайтів інтернету та 10 хвилин на всі номери по Україні (міські, мобільні, Лайфселл). Вартість такого пакету – 10 грн на день.

Після використання хвилин у будь-якому денному пакеті послуг надаватимуться безлімітні дзвінки на номери Лайфселл до кінця дня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0