Дві важливі новини для українців, які виїхали за кордон: для них будуть зміни

Економіка  8 травня 2023 року, 06:41 161130

Для українців, які виїхали у дві європейські країни, а саме в Словаччину та Латвію, озвучили важливу інформацію. До яких змін варто готуватись опубліковано у місцевій пресі зазначених держав.

Розпочнемо зі Словаччини. Наразі тут уряд думає над тим, щоб надавати соціальну допомогу біженцям з України виключно в тому випадку, якщо дитина відвідує місцеву школу. Тамтешній міністр освіти Ян Горецький зазначив, що діти з України не часто навчаються онлайн в українських школах. Відповідно, озвучено пропозицію пов’язати ці моменти. Схожі умови вже діють у Чехії та Польщі.

Читайте також:  Озвучено важливу інформацію для чоловіків, які виїхали за кордон

Водночас міністр праці Словаччини Мілан Крайняк вбачає можливість ввести зміни вже з нового навчального року. Наразі ініційоване обговорення наявної проблеми.

Друга новина для українців у Латвії. Тут маю намір законодавчо продовжити підтримку наших співвітчизників до кінця року. Обговорення змін у сеймі Литви триває.

Відзначимо, що термін дії державної підтримки закінчується в червні. Враховуючи той факт, що війна ще триває, тому розглядають можливість продовжити всі заходи підтримки українців до кінця року. Мова в тому числі й про забезпечення безоплатним житлом.

У Литві на початку цього року були зареєстровані понад 35000 біженців з України.

Раніше була опублікована важлива інформація для українців, які виїхали за кордон з дітьми.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Viva 10.05.2023, 20:47
Коментар очікує модерацію
Ірина 10.05.2023, 08:48
Коментар очікує модерацію