Озвучено важливу інформацію для чоловіків, які виїхали за кордон

Життя  6 травня 2023 року, 09:42 312020

Для тих чоловіків, які виїхали за кордон у перший день повномасштабного вторгнення до оголошення загальної мобілізації або ще до війни, озвучили важливу інформацію. Йдеться про те, чи штрафуватимуть їх під час повернення в Україну.

За словами юристів, таких чоловіків не мали б штрафувати під час повернення в Україну, адже обмежень для виїзду до війни не було, а в перший день вторгнення заборону виїздити за кордон для чоловіків віком від 18 до 60 років ще не ввели.

Читайте також:  Для деяких українців спростили виїзд за кордон

Якщо ж чоловіки виїхали за кордон законно і не порушували нічого, то адміністративна чи кримінальна відповідальність після повернення їм не загрожує.

Юристи пояснюють, що відповідальність може настати тільки в тому випадку, якщо чоловіки скоїли правопорушення або ж проступку під час перетину кордону.

Підписуйтесь на наш Viber. Дізнавайтесь новини першими.

Нагадаємо, озвучено інформацію для українців, які виїхали за кордон із дітьми.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Валерій 07.05.2023, 22:00
Бараняча зебільна шобла думає,що нормальні працьовиті громадяни з дітьми повернуться сюди?Помиляєтеся,навпаки-більшість працьовитих чоловіків після звільнення з лав ЗСУ поїдуть до своїх сімей.Життя одне і треба прожити його ,а не виживати.Так,що відповідальність свою запхайте в ду*у.