Яка тепер буде знижка на газ: Нафтогаз повідомив споживачів, як її отримати

Економіка  8 травня 2023 року, 07:57 22839

У компанії Нафтогаз України нещодавно оголосили про тариф на газ, який діятиме до 1 травня 2024 року. Споживачі платитимуть за спожите блакитне паливо за ціною у 7,96 гривні за 1 кубічний метр.

Нагадаємо, що раніше споживачі мали змогу отримати додаткову знижку при оплаті. Далі розповідаємо, чи збережеться вона цього року, тобто після оприлюднення теперішнього тарифу.

Так, на сайті газопостачальної компанії Нафтогаз України є окрема помітка про додаткову знижку. Ті споживачі, які встигнуть оплатити рахунок в особистому кабінеті або за допомогою чатботу до 15 числа поточного місяця, отримають знижку в розмірі один відсоток при оплаті в наступному.

Читайте також:  Нафтогаз запровадив нововведення: що відомо про об’єднані платіжки

Тобто, знижка на газ залишилась на попередньому рівні.

Знижка на газ від Нафтогазу у 2023 році

На офіційному сайті доступний до завантаження окремий документ, в якому сформульовані всі моменти, які стосуються знижки на блакитне паливо. Там, зокрема, зазначається:

  • знижка надається додатково до ціни на газ при використанні онлайн-ресурсів компанії,
  • за газ потрібно платити регулярно, щоб не було заборгованості,
  • оплату потрібно здійснювати у розмірі 100% вартості газу до 15 числа кожного місяця, наступного за розрахунковим місяцем,
  • якщо споживач не виконав зазначених умов по терміну, то він втрачає право на зазначену знижку в наступному місяці,
  • надалі таке право може відновитись, якщо дотримуватись вищезазначених умов,
  • знижка має сталий розмір і ніяким чином не сумується за місяці чи з іншими потенційними акційними пропозиціями ГК Нафтогаз України.

Відзначимо, що вже з 10 травня почнеться формування нових квитанцій за газ, спожитий у квітні. Після 20 числа Укрпошта доставить паперовий варіант платіжки, а оплату загалом потрібно зробити до 25 травня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0