Нафтогаз запровадив нововведення: що відомо про об’єднані платіжки

Економіка  24 квітня 2023 року, 05:19 20553

У Нафтогаз України розповіли про нещодавнє нововведення, яке покликане спростити споживачам отримання квитанцій та їх подальшу оплату.

Інтернет-видання PMG.ua розповідає, що відомо про зміни та кого зачеплять нововведення. Адже вони будуть тільки для частини українців. Для інших все поки залишається по-старому.

Розпочнемо з головного. Газопостачальна компанія Нафтогаз України оголосила, що з цього місяця частина споживачів отримуватимуть так звані об’єднані платіжки. Мова про дві квитанції – безпосередньо за спожитий газ та за його доставку, – але в одному файлі. При цьому змін у реквізитах чи способі оплати не відбулось.

Читайте також:  Якою буде ціна на газ для населення з 1 травня: до якого тарифу готуватись

У компанії наголошують, що їх до таких змін (мова про об’єднання квитанцій – ред.) спонукали споживачі своїми закликами. Тому Нафтогаз та Газмережі реалізували на практиці побажання клієнтів.

Перші об’єднані квитанції отримають споживачі у Кіровоградській та Харківській областях, а також абоненти у Дніпрі, Кривому Розі та Харкові.

Наголошуємо, що це не відбулось об’єднання самих послуг. Відбулось тільки "злиття" двох різних платіжок в один файл. У компанії Нафтогаз зазначають, що це не тільки зручно, а й економніше. Адже не потрібно буде витрачати додаткові кошти на друк квитанцій та їх доставку.

Наразі поки невідомо, чи впровадять об’єднані платіжки в одному файлі для всієї України, адже на поставлене запитання на цю тему Нафтогаз відповів, щоб споживачі "слідкували за їх новинами".

Відзначимо, що компанія днями наголосила, що буде більш якісно обслуговувати клієнтів, в тому числі у сегменті дзвінків на кол-центр.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0