Внесено зміни до бюджету Закарпаття на 2023 рік

Економіка  12 травня 2023 року, 12:34 466

Зміни вносяться для співфінансування транскордонних проєктів, будівництва дошкільного закладу, облаштування житла для ВПО і не тільки, – йдеться у повідомленні Закарпатської обласної ради.

Відповідне рішення обласні депутати прийняли щойно у ході позачергової сесії облради.

Отож, рішенням за рахунок отриманих трансфертів з місцевих бюджетів, збільшено обсяг ресурсу обласного бюджету в сумі 27 млн 332 тис грн. Ці кошти скеровано на як часткову компенсацію витрат суб’єктами господарювання на придбання альтернативних джерел енергозабезпечення (22 млн грн). Решту – спрямовано на будівництво закладу дошкільної освіти на 150 місць у селі Заріччя Хустського району.

Читайте також:  Дадуть картку, а на неї зарахують 14 тисяч гривень: хто отримає гроші на оздоровлення

За рахунок субвенції з державного бюджету, близько 1,6 млн грн, розподілено між бюджетами територіальних громад, які мають розгорнуті локації з проведення заходів з реалізації соціального проєкту "Активні парки – локації здорової України".

Крім того, перевиконання дохідної частини бюджету, що склало 42 мільйони 324 тис грн, розподілено для фінансування обласних програм, функціонування установ обласного підпорядкування та ремонт об’єктів спільної комунальної власності, а також та спрямовано трансферти окремим місцевим бюджетам області, зокрема для: облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, співфінансування до проєктів транскордонного співробітництва, поточний ремонт дороги до румунсько-українського пропуску та ремонт і реконструкції соціально-важливих об’єктів територіальних громад.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0