Українських водіїв повідомили про зміни, які почали діяти із 12 травня

Економіка  12 травня 2023 року, 19:36 139723

Українських водіїв повідомили про зміни, які почали діяти із 12 травня 2023 року. Відтепер продати машину можна разом з номерними знаками державної реєстрації.

Як розповіли в МВС України, тепер під час перереєстрації транспортних засобів у зв’язку зі зміною їх власників, можна залишити наявні закріплені за транспортними засобами номерні знаки. Відповідні зміни уже затвердив Кабмін.

При укладенні договору купівлі-продажу та при перереєстрації транспортного засобу в сервісному центрі МВС, можна передати безоплатно номерні знаки від попереднього власника новому власнику, окрім номерних знаків із відповідною комбінацією цифр та індивідуальних номерних знаків.

Читайте також:  Відсьогодні можна реєструватись: для водіїв озвучили інформацію про приємне нововведення

А номерні знаки з відповідною комбінацією цифр – платні номерні знаки державної реєстрації можна передавати лише за умови оплати їх вартості. Тобто, у разі перереєстрації транспортних засобів, за якими вони закріплені, через зміну їх власників, коли покупець виявить бажання отримати ці ж платні номерні знаки, то йому потрібно буде сплатити їх вартість сервісному центру МВС.

Крім передачі такого номерного знака між родичами – іншому з подружжя, батькам, дітям – тим, з ким можна підтвердити зв’язок документом. У разі, якщо номерні знаки з визначеною комбінацією цифр залишаються за авто, яке переходить родичам, – сплачувати за них ще раз не вимагається.

Підписуйтесь на наш Viber. Дізнавайтесь новини першими.

Нагадаємо, з вересня для водіїв готують великі зміни.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0