Влада опублікувала важливу інформацію для українців, які виїхали за кордон

Економіка  15 травня 2023 року, 06:07 228892

Для українців, які виїхали за кордон, опублікували інформацію про те, як діяти у випадку втрати паспорта. Алгоритм дій опублікований Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з посиланням на рекомендації МВС.

Загалом є кілька кроків, які потрібно виконати для того, щоб офіційно заявити про втрату паспорта.

Отож, першочергово після втрати документа потрібно звернутись у відділок поліції. Там слід написати заяву про втрату. Аби все було офіційно, влада наголошує на тому, щоб громадянин отримав копію протоколу або, як варіант, довідку про тимчасову відсутність паспорта.

Читайте також:  Опубліковано інформацію для чоловіків, які хочуть виїхати за кордон

З отриманою довідкою потрібно звернутись у консульство України. Там потрібно розпочати процес оформлення нового закордонного паспорта. Ще є варіант отримати посвідчення особи, яке дозволить повернутись в Україну.

Коли українець повернеться на Батьківщину, то необхідно звернутись до Міграційної служби. Тут потрібно заявити про втрачений документ та оформити новий закордонний паспорт.

У Мінреінтеграції звертають увагу на те, що відновлення паспорта здійснюється у будь-якому відділенні Державної міграційної служби і не залежить від місця реєстрації.

Раніше для українців, які виїхали за кордон у дві країни Європи, повідомили про можливі зміни.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Микола 16.05.2023, 19:55
Коментар очікує модерацію
Юрій 15.05.2023, 20:43
Коментар очікує модерацію