Нараховують заборгованість за газ: Нафтогаз опублікував пояснення для споживачів

Економіка  27 травня 2023 року, 09:41 3220

Нафтогаз України оприлюднив пояснення для споживачів про заборгованість. Справа в тому, що українці дедалі частіше на офіційних сторінках газопостачальної компанії в соцмережах скаржаться на те, що їм нараховують заборгованість за газ.

Люди не розуміють, звідки вона в них береться, адже сплачують рахунки вчасно і в повному обсязі, тому й вимагають пояснень. Зважаючи на це, Нафтогаз опублікував роз’яснення.

В пресслужбі компанії пояснили, що перевірити всі нарахування споживачі можуть в особистому кабінеті. Також для цього підійдуть чатботиGASU A в соціальних мережах. Відповідь потрібно шукати і розділі "Історія нарахувань", незалежно від того, який варіант перевірки обере споживач.

Читайте також:  Після 20 травня: Нафтогаз оприлюднив роз’яснення для споживачів

Якщо й після цього українці не розумітимуть, звідки в них з’явилась заборгованість, чи виникнуть питання з приводу зарахування оплат або проведених нарахувань, то потрібно знайти сторінку ГК Нафтогаз України у Фейсбуці і написати в особисті повідомлення.

Варто врахувати, що під час написання повідомлення потрібно вказати ПІБ власника рахунку, номер особового рахунку та адресу помешкання.

Нагадаємо, нещодавно компанія пояснила, чому дехто отримав не 2, а 3 квитанції за газ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0