Були дві квитанції за газ, стали три: Нафтогаз запитали, чому так сталось

Економіка  22 травня 2023 року, 07:52 69597

Газопостачальна компанія Нафтогаз України нещодавно оголосила, що рахунки за спожитий газ у квітні сформовані. Після 20 травня споживачі почали отримувати паперові квитанції. Їх доставляють через Укрпошту.

Але одна зі споживачок попросила пояснити ситуацію, яка виникла в неї. Своє питання вона поставила у соцмережі Фейсбук. Жінка показала скріншот відразу трьох платіжок і запитала, чому їх відразу три. Хоча раніше були дві.

Читайте також:  Яка тепер буде знижка на газ: Нафтогаз повідомив споживачів, як її отримати

Нафтогаз на це відповів, що одна з квитанцій, яка показана на скріншоті, – це за розподіл блакитного палива. Сума грошей цієї квитанції піде облгазу. А щоб вияснити походження двох інших, споживачку попросили написати в особисті повідомлення із вказівкою особового рахунку.

Скріншот питання до Нафтогаз України

Скріншот питання до Нафтогаз України / Джерело: www.facebook.com/NaftogazGasSupply

"Інформація в платіжному додатку може відрізнятись від фактичних даних", – йдеться у повідомленні Нафтогаз України. Компанія рекомендує дивитись всю інформацію про рахунки у їхніх сервісах. Мова про особистий кабінет споживача, а також чатботи в соцмережах.

Відзначимо, що публічної відповіді на вказане питання компанія не оприлюднила. Водночас потрібно врахувати той факт, що інших повідомлень стосовно схожої проблеми в коментарі до допису не надходило.

Відзначимо, що наразі споживачі повинні "закривати" дві квитанції: одну за спожитий газ, іншу – за розподіл блакитного палива. Платіжка за доставку газу відрізняється в залежності від регіону, адже залежить від кількох факторів.

Підписуйтесь на наш Viber.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Дід Андрій 23.05.2023, 12:36
Коментар очікує модерацію