Українці можуть отримувати гроші на догляд за пенсіонерами

Економіка  27 травня 2023 року, 12:06 7417

Українці, які доглядають за людьми похилого віку, мають право отримувати соціальні виплати від держави. Але за умови, що це не є їхньою роботою.

Для того, аби отримати гроші, потрібно зібрати пакет необхідних документів. Зокрема, паспорт заявника та того, хто потребує соцпослуг, ідентифікаційний код обох громадян, заяву про згоду на надання соцпослуги, заяву про згоду отримувати соцпослуги.

Читайте також:  Грошові виплати для ВПО: у Мінреінтеграції розповіли, що з ними буде в 2023 році

Також треба подати декларацію про доходи та майновий стан, довідку до акту огляду медико-соціальною експертною комісією, висновок лікарської комісії медзакладу про необхідність у догляді за такими громадянами внаслідок когнітивних порушень та висновок лікарської комісії про необхідність у догляді за невиліковно хворими громадянами, якщо через порушення функцій організму не можуть обслуговувати себе, пересуватися.

Державну допомогу можуть отримати ті українці, які доглядають за пенсіонерами. Однак, є ще певні умови. Доглядальник повинен мати родинні зв’язки з тим, кого доглядає. Також вони мають разом мешкати і бути пов’язанимиспільним побутом.

Сума виплат у кожному випадку розглядатиметься індивідуально і буде безпосередньо залежати від доходів отримувача.

Нагадаємо, озвучено інформацію про виплати вагітним і допомогу на дітей. Будуть кардинальні зміни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0