29 та 30 листопада, а також у перші 3 дні грудня: озвучено важливу новину для українців
![Передати показники лічильника за світло Якого числа потрібно передати показники лічильника електроенергії](https://pmg.ua/static/content/thumbs/646x480/d/2f/hmq5wc---c323x240x50px50p-up--1b227b8589cab68f40cac79f9be3b2fd.jpg)
У споживачів під кінець місяця може виникати питання, на кшталт, коли передавати показники лічильника електроенергії та як це зробити.
Обленерго в різних регіонах вже неодноразово інформували про терміни й способи передачі показників. Загалом українцям потрібно знати наступну інформацію.
ВІДЕО ДНЯВ Україні діє норма, при якій споживачі мають передавати показники лічильника раз у місяць. Для цього виділено 5 днів: в останні 2 дні поточного місяця та в перші 3 дні наступного.
РекламаТаким чином, за спожиту у листопаді електроенергію потрібно відзвітувати 29 та 30 листопада, а також з 1 по 3 грудня. Всі передані показники в один з цих п’яти днів будуть зараховані першим числом.
Як саме передати показники лічильника електроенергії
Є кілька способів це зробити. Універсальний, який діє по всій Україні, — це скористатись чатботом в одній із соціальних мереж. Процес авторизації потрібно проходити тільки один раз, далі лише користуватись зручною можливістю.
РекламаЄ й інші способи, так би мовити, локальні. В кожній області є свій оператор розподілу. Відповідно, можна зайти на сайт і там залишити показники. Або ж зателефонувати на кол-центр чи надіслати показники електронною поштою.
Нагадаємо, зараз ціна на електроенергію складає 2,64 грн/кВт-год. Але є спосіб, як можна зекономити та користуватись нижчим тарифом.