Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Скільки коштує черешня, полуниця та інші ягоди на ринках Закарпаття

Скільки коштує черешня, полуниця та інші ягоди на ринках Закарпаття

У розпалі сезон ягід і фруктів. Реалізатори кажуть, що ягода вродила добре, вибір чималий.

Ціни різняться залежно від місцевої або імпортної продукції. Продавці кажуть, найбільше наразі купують черешню та полуницю.

ВІДЕО ДНЯ

Здебільшого ціни ще зависокі, кажуть покупці. Але все ж намагаються обирати якісні, свіжі ягоди та фрукти. Зазначають, що у літній сезон особливо хочеться збагатитися вітамінами та поласувати смачними ягодами.

Читайте також:
На ринках області почали продаж чорниці. Відомі ціни
Реклама

Вже дозріла місцева смородина, суниця та малина. Ціни на смородину й малину стартують від 60 гривень, на суницю поки тримають від 110 гривень за пів літра, кажуть місцеві реалізатори.

Більш детально дивіться у відеосюжеті «М-Студіо».

Реклама
Сезон ягід та фруктів на ринку

У розпалі сезон ягід і фруктів, реалізатори кажуть, ягода вродила добре, вибір чималий. Ціни різняться залежно від місцевої до імпортної продукції. Продавці кажуть, найбільше наразі купують черешню та полуницю. Здебільшого ціни ще зависокі, кажуть покупці. Але все ж намагаються обирати якісні, свіжі ягоди та фрукти. Кажуть, у літній сезон особливо хочеться збагатитися вітамінами та поласувати смачними ягодами. Вже дозріла місцева смородина, суниця та малина, потроху обирають і ці смачні і цінні ягоди. Ціни на смородину, малину стартують від шістдесят гривень, на суницю поки тримають від ста десяти гривень за пів літра, кажуть місцеві реалізатори Пані Маріанна сьогодні купувала чорну смородину, каже завжди обирає для сім’ї натуральні, свіжі продукти, в тому числі і ягоду відповідно до сезону Продавці кажуть, ціни порівнюючи і з минулим роком тримаються високі, зробити запас на рік для пересічного покупця, наразі важко. Але зважаючи на різноманітний вибір свіжих, багатих на вітаміни та корисні елементи ягоди і фрукти і можливість обрати по гаманцю, на ринку зберігається.

Posted by М-Студіо on Friday, June 7, 2024

Раніше повідомлялось, скільки коштує суниця на Закарпатті.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно