Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 900+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Заговорили про новий тариф на електроенергію, який може бути з літа

Яким буде тариф на електроенергію для населення
Фото: Depositphotos

Експерт в енергетичній сфері Станіслав Ігнатьєв припустив, що влітку в Україні можуть переглянути тариф на електроенергію для населення. Водночас в Уряді жодних заяв про подорожчання не озвучували.

Побутові споживачі можуть платити за електроенергію більше вже з найближчого літа. Про це заговорив експерт Станіслав Ігнатьєв та пояснив можливі терміни перегляду цін.

ВІДЕО ДНЯ

В ефірі Новини.Live він зазначив, що до кінця квітня та у травні побутові споживачі платитимуть згідно з поточним тарифом 4,32 грн/кВт-год. Подорожчання може відбутись з червня, якщо за травень встигнуть зробити обговорення потенційних змін.

Реклама

Станіслав Ігнатьєв у своєму коментарі також зазначив, що подорожчання тільки «може відбутись» і просить споживачів «не лякатись» наперед.

Тут доцільно зазначити, що в Уряді ніяких заяв про подорожчання не робили. Навпаки, раніше прем’єр-міністр України Юлія Свириденко зазначила, що Кабміну варто зберегти поточну вартість енергоносіїв. Тоді це звучало у контексті цін на газ, але решти комунальних тарифів це також стосується.

Хоча припущень про подорожчання електрики є кілька і всі вони озвучені різними експертами з енергетичних питань, єдиної думки про те, на скільки підвищиться вартість кіловат-години, – немає.

Наразі українці сплачують за електрику здебільшого за двома тарифними планами:

  • загальному, при якому ціна становить 4,32 грн/кВт-год,
  • і двозонному, або як в народі ще називають – тариф день/ніч (4,32 грн/кВт-год вдень та 2,16 грн/кВт-год – вночі).

Є ще тариф для тризонного лічильника, але він не такий популярний серед населення і є чимало випадків переходу на двозонний.

Нагадаємо, українці у квітні отримають кешбек за пальне. На картку нарахують до 1000 гривень компенсації в межах загальної програми «Національний кешбек».

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно