Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Дослідження: економіка України частково тримається на заробітчанах

Дослідження: економіка України частково тримається на заробітчанах

Дослідження показало, що українські мігранти переказують в Україну більше грошей, ніж надають іноземні інвестиційні компанії.

ВІДЕО ДНЯ

Обсяг коштів, які українські заробітчани переказують додому, перевищує усі інвестиції іноземних компаній та допомогу міжнародних донорів разом взятих.

Такі дані підтверджені дослідженням проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Реклама

Результати опитування показали, що у 2014 році українські трудові мігранти переказали 2,8 мільярда доларів як формальними, так і неформальними каналами. Ще 100 мільйонів доларів надійшли в Україну в натуральній формі у вигляді продуктів, речей, техніки тощо.

"Це свідчить про те, що за умови ефективного управління, трудова міграція та капітал, який вона генерує, можуть сприяти гуманітарному, соціальному, економічному та культурному розвитку України", – пояснив голова представництва МОМ в Україні Манфред Профазі.

Реклама

Кожен п’ятий мігрант готовий інвестувати у продуктивну діяльність в своїй місцевій громаді. Найбільш привабливими сферами для потенційних інвестицій є будівництво, туризм і роздрібна торгівля.

Найбільше українських заробітчан залишається у Росії (30%), трохи менше мігрантів з України працює у Польщі, Чехії та Італії.

Раніше повідомлялось, що закарпатська Тячівщина – район-рекордсмен за кількістю заробітчан. За різними підрахунками, кожен п’ятий житель тутешніх сіл зараз працює у Чехії, Польщі, Росії, або працював раніше. Люди виїздять через відсутність перспективи працевлаштування та низькі заробітні плати на місцевих підприємствах.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно