Зведений бюджет Закарпаття з початку року отримав понад 556 млн грн

Економіка  10 березня 2016 року, 08:17 666

Протягом січня-лютого 2016 року до зведеного бюджету Закарпаття надійшло 556,3 млн грн податків і зборів, що на 145,7 млн грн більше у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року. З них до державного бюджету надійшло понад 200 млн грн, які спрямовуються на загальнодержавні потреби, до місцевих бюджетів – більше 356 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на вирішення потреб місцевих громад.

Зокрема, у розрізі платежів, до державного бюджету забезпечено надходження понад 81,1 млн грн податку на додану вартість, понад 68,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, в тому числі 5,4 млн грн ПДФО iз доходу у виглядi процентiв  та більше 22,7 млн грн військового збору, – повідомляє відділ комунікації ГУ ДФС України в Закарпатській області.

У органах ДФС краю зазначають, що значний рівень надходжень забезпечено, перш за все, завдяки сумлінному виконанню громадянами конституційного обов’язку – добровільної сплати податків, а також вдосконаленню системи адміністрування податків і зборів та впровадженню електронних сервісів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0