Надходження до Держбюджету від Закарпатської митниці склали понад 820 мільйонів гривень

Економіка  16 травня 2016 року, 14:44 647

Протягом січня-квітня 2016 року Закарпатською митницею ДФС спрямовано до Держбюджету понад 820 млн грн митних платежів.

Варто зазначити, що основними бюджетоформуючими товарами з початку року стали: машини автоматичного оброблення інформації; автомобілі легкові; кузови; частини та пристрої моторних ТЗ; обладнання друкарське; прокат плоский з вуглецевої сталі; вироби з пластмаси; телефонні апарати; папір та картон та двигуни внутрішнього згоряння. Відтак сума податків, що надійшла до бюджету в результаті операцій з вищевказаними товарами, склала понад 367 млн грн, – зазначає відділ комунікацій ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Фахівці митниці зазначають, що в 2016 році запроваджено ряд сприятливих умов для ведення бізнесу. Зокрема, це стосується відміни додаткового імпортного збору, зменшення ставок ввізного мита у зв’язку з набуттям чинності Угоди про вільну торгівлю України з ЄС.

Разом з тим, ДФС забезпечує розвиток митної справи в багатьох напрямах. Наприклад, сьогодні значно спрощено процедуру оформлення митних декларацій. 96% митних декларацій оформлюється митницями ДФС в електронній формі із застосуванням електронного цифрового підпису. Крім того, значно скорочено середній час оформлення митної декларації: оформлення декларації на експорт займає 1 годину, на імпорт – 2 години 14 хвилин, декларація без додаткового контролю оформлюється за 15 хвилин, а попередні декларації – в автоматичному режимі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0