Закарпатська область розмістила бюджетні гроші на депозит у "Приват Банку"

Економіка  20 лютого 2017 року, 09:11 2301

Закрпатська ОДА у 2017 році розмістила депозит тимчасово вільних коштів бюджету області в одному із більших державних українських банків – "Приват Банку".   

Участь у конкурсі взяли три державні банки, однак бюджетна комісія ОДА підтримала пропозицію розмістити гроші на депозитних рахунках саме "Приват Банку".

 Як зазначили в обласній державній адміністрації, це хороший спосіб примножити вільні кошти обласного бюджету.

"Міністерство фінансів України та Національний банк України підтвердили, що ПАТ КБ "ПриватБанк" відповідає вимогам і критеріям визначеним Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.11 №6 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладених (депозитних) рахунках у банках". Тож враховуючи те, що ПАТ КБ "ПриватБанк" запропонував найвищу ставку серед претендентів, його було визначено переможцем із розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2017 році", – зазначив директор "Приват Банку" на Закарпатті Андрій Якимів.

Як повідомили в банку, згідно з умовами конкурсу, "Приват Банк" забезпечить вигідне і надійне розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів Закарпатської обласної державної адміністрації в обсязі, визначеному самою адміністрацією.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0