Скільки будуть отримувати військові з Нового року

Економіка  18 грудня 2017 року, 07:59 3199 ІНФОГРАФІКА

Уряд збільшив оклади військовослужбовців з 1 січня 2018 року, тепер черга за виплатами.

Про це йдеться у повідомленні видання "Слово і Діло".

Головна зміна нової схеми грошового забезпечення військовослужбовців – з нового року посадовий оклад військових буде залежати від прожиткового мінімуму. Тобто зарплати не потребуватимуть ручному управлінні, а будуть індексуватися автоматично.

Крім того, зростуть оклади за військові звання. Зокрема, за звання "солдат" будуть платити не 30, а 560 грн, за "майора" – 1420 грн. Ще більше отримає генерал – 1870 грн.

Ще одне нововведення – виплата одноразової допомоги військовослужбовцям, які підписали свій перший контракт. Закладена сума – від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Зате збережені основні виплати військовослужбовцям. А саме: залишається надбавка за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років. Зберігаються надбавки за службу в умовах режимних обмежень і за кваліфікацію, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0