Економіка   • 25 квітня 2018 року, 15:341530

Закарпаттям ширяться фальшиві гроші

В обласному центрі чоловік прийшов до обмінного пункту та передав касиру для обміну 100 доларів. Але працівниця фінансової установи викликала поліцію охорони. Жінка діяла згідно з чинним законодавством, адже запідозрила, що купюра – фальшива.

Сигнал «тривога» на пульт централізованої охорони надійшов близько 11 години. Звернулися по допомогу до поліцейських охорони із охоронюваного обмінного пункту, який знаходиться на вулиці Гагаріна.

Поліцейські охорони затримали чоловіка та доставили його у відділ поліції – для з’ясування обставин. А фальшиву купюру вилучили та направили на експертизу.

На жаль, такі випадки в Ужгороді непоодинокі. Так, цими вихідними поліцейські охорони виїжджали на аналогічне затримання. Цього разу по допомогу звернулися працівники фінансової установи на вулиці Бестужева.

Виявилося, що близько 12 години жінка підійшла до обмінного пункту і попросила обміняти купюру номіналом 100 доларів США. Як повідомили в управлінні поліції охорони
в Закарпатській області, коли касир перевіряла купюри, то одразу запідозрила, що щось не так.

«Під час перевірки коштів ультрафіолетовою лампою я помітила відсутність захисних знаків. Тому натиснула «тривожну кнопку», – розповіла працівниця фінансової установи.

На допомогу викликали поліцейських. Оскільки об’єкт перебуває під охороною, на місце події прибули поліцейські Управління поліції охорони в Закарпатській області.

Грошові купюри було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Закарпатської області. Ця подія зареєстрована в ЄО як підробка грошей. Проводиться подальша перевірка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів