На Закарпатті продовжують виявляти нелегальних працівників

Економіка  4 червня 2018 року, 21:34 2053

Під час проведення інспекційних відвідувань посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області виявили десятьох нелегально працевлаштованих громадян в Ужгороді і трьох на Ужгородщині.

Восьмеро з них виконували різні обов’язки на автомийці, інші працювали продавцями у крамницях. У своїх письмових поясненнях люди вказали, що працювали без оформлення трудових правовідносин, а окремі з них за виконану роботу отримували зарплатню «на руки» у кінці дня.

Однак у роботодавців знаходилося інше пояснення, чому працівники не оформили з ними належним чином трудових відносин, мовляв, дехто проходив стажування, інший  прийшов, щоб ознайомитися з умовами праці, ще хтось перебував на неоплачуваному іспитовому терміні.

Днями в Управлінні Держпраці відбулися розгляди цих справ, під час яких було обґрунтовано доведено, що роботодавці насправді допустили працівників до виконання робіт без укладання з ними трудових договорів. За результатами розглядів винесені постанови про накладення штрафів на загальну суму 1451970 гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0