Економіка   • 12 жовтня 2018 року, 16:021103

Україна стала найбіднішою країною Європи

Згідно з даними звіту МВФ, Україна стала найбіднішою країною Європи

Згідно з даними з нового звіту МВФ, Україна є найбіднішою країною Європи. Про це повідомив економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць на своїй сторінці у Facebook.

По показнику ВВП на душу населення Україну обійшла Молдова. "У новому звіті МВФ за жовтень порівняно з квітневим не тільки збільшено показник ВВП України, але було переглянуто ВВП і інших країн", – зазначає Компанієць.

Читайте також:  Коли середня зарплата буде 10 тисяч: названо умову

Кардинально було змінено показники Молдови, що призвело до суттєвого покращення її результатів. Це призвело і до суттєвого покращення показника ВВП на душу населення Молдови. Тепер Молдова займає 133 місце у світі з 2694,469 доларів ВВП на душу населення, а Україна – 134 місце в світі з 2656,01 доларів ВВП на душу населення.

"Офіційна зарплата в Молдові також суттєво більша, ніж в Україні", – зазначає Компанієць. Середня офіційна зарплата в другому кварталі 2018 року: Молдова – 375,82 доларів (6369.8 леїв)
Україна – 325,53 доларів (8529 грн). При цьому по розміру офіційної середньої зарплати Україна також займає останнє місце в Європі.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", лікарі та медсестри масово виїжджають на заробітки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів