Економіка   • 25 жовтня 2018 року, 14:19602

Кабмін компенсує витрати на комуналку тим, хто не встиг оформити субсидію

Кабінет міністрів України компенсує витрати на комуналку українцям, які не встигли оформити субсидію

Держава відшкодує витрати на комунальні послуги тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію до опалювального сезону. Це гарантовано відповідною постановою Кабміну №848.

Відзначається, що кошти відшкодують, навіть якщо родина подасть документи у листопаді чи грудні, і незалежно від виду опалення (централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електроопалення).

"У разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу у грудні, безповоротна допомога уряду буде призначена з початку опалювального сезону", – йдеться в повідомленні. Українцям також нагадали, що для отримання субсидії необхідно заповнити лише заяву та декларацію про доходи.

Читайте також:  Кабмін підняв ціну на газ для населення

Ці документи можна самостійно подати до місцевих управлінь праці та соціальної політики, надіслати рекомендованим листом до органів соцзахисту населення за місцем проживання, або відправити через інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua).

"Протягом кількох тижнів із моменту отримання документів соціальна установа письмово повідомить про рішення з приводу надання допомоги та її розміру", – йдеться в повідомленні. Розмір своєї субсидії можна дізнатися також он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

"Якщо Вам безпідставно відмовляють, звертайтеся на урядову гарячу лінію 15-45. Звернення буде зафіксовано та надіслано відповідним структурам для оперативного реагування", – підсумував урядовий портал Тeplo.gov.ua.

Нагадаємо, 20 тисяч закарпатців можуть залишитись без субсидій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів