Економіка   • 27 жовтня 2018 року, 22:054196 ВІДЕО

Субсидії для заробітчан і боржників: нові правила

Субсидії для заробітчан і боржників: сім основних змін у наданні державної пільги

Представники соціального захисту населення розказали про сім основних змін у наданні державної пільги. На брифінгу озвучили і кількість закарпатців, які вже скористалися субсидією, кому відмовили та коли буде виплачена монетизація пільги.

З першого жовтня тих, хто бажає отримати пільги від держави, чекають нові зміни. Зокрема, збільшилась категорія осіб, що мають право на субсидію.

На загальних умовах можуть отримати пільгу ті громадяни, в яких є заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця. Змінилися і терміни призначення субсидій.

Не зможуть отримати субсидію громадяни, які мають заборгованість у виплаті аліментів. А заробітчани, які сплачують податки, мають змогу пільгу отримати.

Читайте також:  "Це вимушений крок, щоб країна могла далі розвиватися", – у Кабміні пояснили, чому зросла ціна на газ

Варто додати, за 9 місяців року правом на одержання житлової субсидії та оплату житлово-комунальних послуг вже скористалися майже 115 тисяч закарпатських домогосподарств.

Чиновники також зазначають, виплату частини невикористаної субсидії буде проведено протягом двох місяців з початку опалювального сезону. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, 20 тисяч закарпатців можуть залишитись без субсидій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів